Nejprodávanější

Bambusová polička podnos na vanu

0000010563

Nové zboží

916,00 Kč

- +

Výrobce: ZOLTA

 
Více informací / rozměry

Milujete relaxaci v horké lázni s aromatickými vůněmi a světlem svíček? Oceňujete dlouhé koupele s knihou v ruce nebo televizním seriálem v pozadí? Existuje však problém, jak to vše bezpečně uložit na objemné okraje vany. S bambusovou vanovou poličkou se z obyčejné koupele stane návštěva SPA a vy naberete sílu a odpočinete si!

Bambusová polička do vany

Čas ve vaně může být ještě příjemnější! Stačí si připravit koupel, rozložit poličku a ve vaně se cítit pohodlně. Sledujte své oblíbené pořady na tabletu nebo si přečtěte vášnivou knihu, aniž byste se museli starat o to, že tyto položky zvlhnete. Máte rádi atmosférické svíčky? Na polici pro ně také najdete místo. Sníte při koupání o sklenici dobrého vína? Speciální rukojeť zabrání vylití. Máte také přihrádky a rukojeti, které poskytují prostor pro další příslušenství do vany a další. Polici můžete díky jejímu rozpětí přizpůsobit jakémukoli typu vany - dokonce až 110 cm.

Zajistěte rukojeti a přihrádky

Zapomeňte na starosti s zvlhčováním tabletu nebo knihy. Tato polička nabízí ještě více prostoru pro svíčky a další vychytávky, které vám koupel zpříjemní.

1. Vyhrazený držák sklenice na víno - Unikátní design zajišťuje, že bez ohledu na to, jak širokou polici vysunete - vždy sklenici vytáhnete.

2. Elegantní podpora tabletu nebo knihy - výrobky konkurence se často ohýbají v nepohodlném úhlu. V naší polici je úhel náklonu optimální a umožňuje vám pohodlně používat tablet nebo číst knihu.

3. Extra prostor pro svíčku nebo šálek - vonných svíček není nikdy dost, a pokud místo vína dáváte přednost sklenici whisky - tato rukojeť bude perfektní.

4. Protiskluzové detaily - nemusíte se bát, že vám polička na kluzkém povrchu přistane ve vaně

5. Držák telefonu - další držák telefonu vám umožní telefonovat i při koupání bez rizika namočení telefonu.

6. Další přihrádky - ručník na obličej, žínky, kosmetika, doplňky pro péči - je pro ně připraven další prostor na poličce.

Přizpůsobte ji své koupelně

Polička se vejde do většiny van na trhu a nezabere mnoho místa.

  • ekologický materiál - bambus
  • mnoho přihrádek
  • držáky knih / tabletů, smartphonů a pohárů
  • rozměry skládané police: 75x23 cm
  • rozměr po prodloužení: max 110 cm
  • rozměry stojanu na tablet / knihu: 25 cm
  • rozměry přihrádek na příslušenství: 18x9 cm
  • průměr místa pro další svíčku: 9 cm

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu