DEKA VE TVARU OCASU MOŘSKÉ PANNY VELKÁ šedá

SYRENISZARY

Nové zboží

538,00 Kč

- +

Výrobce: ZOLTA

 
Více informací / rozměry

Po náročném dni v práci přemýšlíme jen o odpočinku u dobré kávy, knihy nebo sledování televize. Během přípravy na zkouškové období nebo zkoušky hledáme teplý koutek, abychom se mohli soustředit a naučit sepožadované věci. Při zatažených a deštivých dnech sníme o odpočinku během dne, což zlepší vaši náladu. Jsou i takoví, kteří milují teplo a dokonce i topení během chladných večerů pro ně nestačí.

Právě proto bude pro nás všechny tím pravým řešením deka vetvaru ocasu mořské panny! Nejen, že nás zahřeje a zabalí, ale bude také báječně vypadat na posteli, na gauči nebo dokonce na cestách!

Deka byla vyrobena z nejkvalitnější 100% příze. Tento materiálnezpůsobuje alergické reakce a je také jemný v kontaktu s pokožkou. Je také snadné jej udržovat v čistotě, protože jej lze prát ručně nebo v pračce (při nižší teplotě, jemným pracím práškem a programem na jemné prádlo).

Výhodou je také univerzální velikost deky. Bez ploutve měří deka 115 centimetrů a s ní 150 centimetrů. Díky tomu se bude ocas mořské panny líbit nejen dospělým, ale i dětem!

Svoje nohy nemusíte do deky tlačit jako do kukly. V horní části byl vytvořenrozparek o rozměrech 65 centimetrů, díky němuž je oblékání ocasu mnohem jednodušší.

Šířka deky je od 15 centimetrů v místě ploutve do 45 centimetrů nahoře. Ocas proto obalí Vaše nohy ze všech stran, ale také poskytne teplo nohám a také částitrupu.

Deka ve tvaru ocasu mořské panny je hitem instagramu a pinterestu a zároveň must have této sezóny!

Specifikace:

  • materiál - 100% polyesterová příze
  • univerzální velikost - 150cm dlouhá a 45cm široká
  • možnost praní - teplota cca 30stupňů Celsia, s jemným pracím práškem a programem na jemné tkaniny, sušení v sušičce při nízké teplotě nebo venku

Deka je pevná, teplá a příjemná na dotek. Je ideální na dlouhé, chladné večery. Umožní Vám odpočívat, ale neomezuje Vaše pohyby. Pohodlný a útulný ocas mořské panny potěší nejen Vás ale také osobu, jejíž narozeniny nebo svátek se blíží - bude nádherným dárkem, který vytvoří úsměv na tváři obdarované osoby!

Informujeme Vás, že barvy našich dek se mohou mírně odlišovatod ocasů mořských panen na obrázcích. Je to způsobeno individuálním nastavením monitoru, grafické karty nebo jiného zařízení.

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu