VYHŘÍVANÁ ELEKTRICKÁ VESTA S USB KONEKTOREM

Nové zboží

1 076 Kč

- +

 
Více informací / rozměry

Dvoubarevná vyhřívaná vesta USB

Pokud jste milovníci zimních sportů nebo pracujete v často se měnících povětrnostních podmínkách, je tento výrobek určen právě pro vás. Ani nejnižší teplota nebo silný vítr vás nezastaví a umožní vám plně si užít pobyt venku. 

⏩VYHŘÍVANÁ ELEKTRICKÁ VESTA S USB KONEKTOREM

Vesta byla navržena ve sportovním stylu, v módním dvoubarevném střihu, takže se bude líbit každému. Má na dotek příjemnou izolaci, která vám zajistí pohodlí a komfort na každém výletě, a to i v těch nejchladnějších dnech. Perfektně obepíná pas a zabraňuje úniku tepla. Vnitřní kapsa na zip obsahuje kabel USB, který můžete připojit k powerbance. Když teplota klesne, vestavěný systém umožňuje okamžité zahřátí našeho těla. 

99957f9cfed15ce5090cbb56ee158d0f.jpg

⏩2 VYHŘÍVACÍ ZÓNY

Díky oboustranně rozděleným topným systémům je možné naše tělo účinně a rychle zahřát. Díky vypasovanému pasu vesta účinně zadržuje teplo uvnitř, takže vám nebude zima ani za extrémně chladného počasí. Vesta se zahřeje na plný výkon za pouhé 2 minuty!

⏩3 REŽIMY OHŘEVU

Připojte powerbanku ke kabelu USB umístěnému ve vnitřní kapse vesty. Zapněte powerbanku a stiskněte tlačítko na hrudi na pravé straně bundy. Dlouhým stisknutím po dobu cca 3 sekund můžete nastavit režim ohřevu podle našich potřeb.

✅ modré světlo - nízká teplota

✅ bílé/žluté světlo - střední teplota

✅ červené světlo - vysoká teplota

Dlouhým stisknutím po dobu cca 3 sekund můžete nastavit režim ohřevu podle našich potřeb. 3 sekundy, opětovným stisknutím se funkce ohřevu vypne.

Poznámka: bunda se ohřívá pouze tehdy, když je topné těleso připojeno k powerbance.

⏩MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Plášť vesty, podšívka a výplň se skládají ze 100% polyesteru, který účinně chrání před chladným větrem. Tkanina je trvanlivá a odolná proti poškození a zároveň poskytuje pocit lehkosti. Materiál má nízkou nasákavost, takže rychle schne, a proto se používá při výrobě sportovního oblečení.

Hřejivé vložky jsou vyrobeny z grafitového vlákna, které se vyznačuje mimořádnou pevností a lehkostí s jedinečným vzhledem.

Vesta se může prát ručně nebo v pračce podle údajů na štítku.

f5dbf981a6ab51669365a3a6bab21e10.jpg

⏩SPECIFIKACE:

✅ vyhřívaná vesta bez rukávů

✅ podšívka příjemná na dotek pro pocit tepla

✅ 2 zóny a 3 režimy vyhřívání

✅ vysoký límec pro ochranu krku

✅ úzký střih, dvoubarevný střih vesty

✅ vnitřní kapsa na zip pro powerbanku (19,5 cm x 22 cm)

✅ 27 cm dlouhý USB kabel zabudovaný ve vestě

✅ 2 vnější kapsy

✅ vysoce kvalitní materiály

Modelka je vysoká 168 cm a má na sobě velikost M.

Uvedené míry se mohou lišit o +/- 5 cm.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu